OSIĄGNIĘCIA W ZAWODACH SPORTOWYCH, KONKURSACH

2013/2014

VIII Międzynarodowy Puchar Lekkoatletyczny Dzieci ( = Międzynarodowy Finał Czwartków LA) - Warszawa – 1.09.2013 r.

III miejsce – Eryk Kołodziejczak – w kategorii klas IV

I Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 12.09.2013 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60m, Kaja Urbanowicz - 60m
II miejsce
Antoni Kwasigroch - piłka palantowa, Martyna Barczykowska - skok w dal, Kaja Urbanowicz - skok w dal,
III miejsce – Szymon Pozorski
- 60m, Martyna Barczykowska - 60m, Anastazja Ziółkowska - skok w dal

Indywidualne biegi przełajowe – zawody gminne – 18.09.2013 r.

II miejsce – Martyna Barczykowska (kl. 5b)

II Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 19.09.2013 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60m, Kaja Urbanowicz - skok w dal i 60m, Anastazja Ziółkowska - piłka palantowa,
II miejsce
Szymon Pozorski - 60m, Martyna Barczykowska - skok w dal, Kaja Urbanowicz - skok w dal,
III miejsce
Antoni Kwasigroch - piłka palantowa,Natalia Danielak - piłka palantowa,

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Nożnej – zawody gminne – 25.09.2013 r.

IV miejsce – reprezentacja chłopców

III Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 26.09.2013 r.

I miejsce – Kaja Urbanowiczk - skok w dal i 60m, Anastazja Ziółkowska - piłka palantowa
II miejsce
Szymon Pozorski - 60m, Anastazja Ziółkowska - 60m, Filip Figura - 300m  
III miejsce
Antoni Kwasigroch - piłka palantowa, 60m, skok w dal

Biegi Uliczne "O Zielony Liść Dębu" – zawody gminne – 28.09.2013 r.

I miejsce – Patrycja Kołodziejczak (kl. I), Kaja Urbanowicz (kl. IV), Eryk Kołodziejczak (kl. V)
II miejsce – Alicja Centała (kl. I), Szymon Pozorski (kl. VI)
III miejsce – Konrad Polaszewski (kl. II), Liwia Somrowska (kl. III), Maciej Wiśniewski (kl. III), Bartosz Jaruzal (kl. IV)

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS - Biologia. PL- 5 Edycja - 18.10.2013 r.

laureatka IV stopnia: Kamila Mazurkiewicz - kl. 5a

laureaci V stopnia: Dominika Mazur - kl. 5a

VII Bieg Papieski w Nakle – 20.10.2013 r.

I miejsce – Nikola Polańska – kl. 2a; Kaja Urbanowicz – kl. 4b; Bartosz Jaruzal – kl. 4a
II miejsce
–  Julia Kachelska – kl. 2; Filip Figura – kl. 4a; Eryk Kołodziejczak – kl. 5a
III miejsce – Paula Wielgos – kl. 4a; Antoni Deja – kl. 3b

I Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Pływaniu – 22.10.2013 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak (styl dowolny) – kl. 5a; Antoni Kwasigroch (styl grzbietowy) – kl. 5a
III miejsce
–  Anastazja Ziółkowska – kl. 5a

Etap szkolny Konkursu kuratoryjnego z matematyki  – 25.10.2013 r.

awans do etapu rejonowego – Bartosz Brząkowski – kl. 6a; Antoni Kwasigroch – kl. 5a;

Mistrzostwa Miasta i Gminy w Mini Piłce Ręcznej chłopców – 31.10.2013 r.

I miejsce – chłopcy SP3

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1945" – 6.11.2013 r.

awans do etapu rejonowego – Jakub Ziółkowski – kl. 6a; Kamila Mazurkiewicz – kl. 5a;

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS - MATEMATYKA. PLUS.- 20 Edycja - 8.11.2013 r.

laureaci I stopnia: Antoni Kwasigroch - kl. 5a

laureaci II stopnia: Maciej Wiśniewski - kl. 3b, Zuzanna Gamalska - 3b,Paulina Gill - kl. 5a

laureaci IV stopnia: Kaja Urbanowicz - 4b, Dominik Ksobiech - kl. 4a, Dominika Mazur - kl. 5a, Julia Czyż - kl. 5a, Kamil Kensy - kl. 6b

laureaci V stopnia: Natalia Danielak - kl. 5a, Żaneta Kamyszek - 5a

Szkolny konkurs historyczny "DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI W LATACH 1795 - 1918"  – 13.11.2013 r.

w kategorii klas IV

I miejsce – Bartosz Jaruzal – kl. 4a
II miejsce
–  Michał Szypuła – kl. 4a
III miejsce – Dominik Ksobiech i Weronika Buryta – kl. 4a

w kategorii klas V-VI:

I miejsce – Antoni Kwasigrochl – kl. 5a
II miejsce
–  Bartosz Adamczewski – kl. 5a
III miejsce – Dominika Mazur – kl. 5a

Szkolne eliminacje do I Memoriału Kazimierza Czerniawskiego w mini siatkówce  – 20.11.2013 r.

Klasy IV dziewcząt

1.Wiktoria Volmuller/Kaja Urbanowicz

2.Agnieszka Sobieszczyk/Amelia Porzezińska

Klasa IV chłopców

1.Bartek Jaruzal/Filip Figura

2.Igor Gołębiewski/Dorian Rapier

Klasa V dziewcząt

1.Anastazja Ziółkowska/Ewa Bednarek

2.Martyna Mazur/Martyna Barczykowska

3.Sandra Łasa/Martyna Hennig

Klasa V chłopców

1.Bartek Adamczewski/Borys Tacikowski

2.Michał Kamyszek/Filip Hoppe

3.Jakub Król/Mikołaj Ziarnek

Klasa VI dziewcząt

1.Oliwia Snopek/Wiktoria Nowakowska

2.Nikola Wielgos/Kasia Smolińska

3.Kaja Dubilewicz/Wiktoria Bruska

Klasa VI chłopców

1.Krzysztof Baran/Antonii Kwasigroch

2.Bartek Brząkowski/Maciej Świtalski

3.Jakub Jaruzal/Jakub Ziółkowski

Akcja "Góra Grosza" – 25.10.2013r.- 10.11.2013r.

I miejsce –  kl.
II miejsce
–  kl.
III miejsce –  kl.

Gminny Konkurs o zdrowiu dla klas I "Zdrowie zależy od nas" – 25.11.2013 r.

I miejsce – SP3

V Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej – 28.11.2013 r.

I miejsce – Anna Masloch – kl. 4b

I Memoriał Kazimierza Czerniawskiego w mini siatkówce  – 30.11.2013 r.

Dziewczęta
Klasy IV:
I miejsce - ASY – Kaja Urbanowicz/Wiktoria Vollmuller
Klasy V:
I miejsce - ASICE – Martyna Barczykowska/Martyna Mazur
II miejsce - KINDERKI – Ewa Bednarek/Anastazja Ziółkowska
Klasy VI:
II miejsce - BRUNETKI – Kasia Smolińska/Nikola Wielgos
III miejsce - KSIĘŻNICZKI – Oliwia Snopek/Wiktoria Nowakowska

Chłopcy:
Klasy IV:
I miejsce - ASY – Bartek Jaruzal/Filip Figura
Klasy V:
I miejsce - NTS – Bartek Adamczewski/Borys Tacikowski
III miejsce - ENGLAND – Filip Hoppe/Michał Kamyszek

Klasy VI:
I miejsce - NTS 3 – Krzysztof Baran/Antoni Kwasigroch
II miejsce - PLUS-Jakub Jaruzal/Jakub Ziółkowski
III miejce - GWARDIA-Bartosz Brząkowski/Maciej Świtalski

Etap rejonowy Konkursu kuratoryjnego z matematyki  – 30.11.2013 r.

awans do etapu wojewódzkiego – Antoni Kwasigroch – kl. 5a;

Szkolny konkurs na kartkę bożonarodzeniową  – 4.12.2013 r.

I miejsce – Dawid Sikorski – kl.
II miejsce
–  Szymon Meller – kl.
III miejsce – Zuzanna Sroka – kl.

Wyróżnienia: Iga Plichcińska, Kacper Nowak, Zofia Gajewska

Szkolne Rozgrywki  w Minipiłkę Ręczną kl. V  – 4.12.2013 r.

I miejsce – 5a dziewczęta
II miejsce
–  5b dziewczęta

I miejsce – 5a chłopcy
II miejsce –  5b chłopcy

Szkolny Konkurs "MISTRZ TANGRAMU" – 5.12.2013 r.

I miejsce – Katarzyna Sobala  – kl. 4b
II miejsce
–  Wojciech Bebło – kl. 5a
III miejsce – Nikodem Jankowski – kl. 5a

Szkolny Konkurs Plastyczny "JESIENNA KATARZYNKA" – 2.12.2013 r.

I miejsce – Wiktoria Wojnowska – kl. 3a
II miejsce
–  Nikola Polańska – kl. 2b
III miejsce – Mateusz Wierszewski – kl. 3b

Wyróżnienia: Sonia Sierzchuła kl. II b, Przemysław Przygoda kl. I a, Agnieszka Masloch z kl. II b.

Szkolne Rozgrywki  w Minipiłkę Siatkową kl. VI  – 11.12.2013 r.

I miejsce – 6b dziewczęta
II miejsce
–  6a dziewczęta

I miejsce – 6b chłopcy
II miejsce –  6a chłopcy

Etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 -1945" – 11.11.2013 r.

udział w etapie rejonowym – Jakub Ziółkowski – kl. 6a; Kamila Mazurkiewicz – kl. 5a;

Gminne Konkursy Plastyczne – 12.12.2013 r.

"Na najpiękniejszą szopkę"

W kategorii klas I - III:

I miejsce - Weronika Mizera (SP 3 Nakło)

II miejsce - Filip Wierzbicki (SP 3 Nakło)

wyróżnienie - Aleksandra Janasz (SP 3 Nakło)

"Na najpiękniejszą kartkę świąteczną"

W kategorii klas I - III: 

I miejsce - Zuzanna Sroka ( SP 3 Nakło)

III miejsce - Zofia Gajewska (SP 3 Nakło)

wyróżnienie - Dawid Sikorski (SP 3 Nakło)

W kategorii klas IV - VI:

I miejsce - Wiktoria Olejniczak (SP 3 Nakło)

II miejsce - Anna Borus (SP 3 Nakło)

"Na najpiękniejszą ozdobę choinkową"

W kategorii klas I - III: 

I miejsce- Gracjan Belica (SP 3 Nakło)

II miejsce - Przemysław Przygoda (SP 3 Nakło)

wyróżnienie - Olga Łasa (SP 3 Nakło)

W kategorii klas IV - VI:

III miejsce - Kamila Mazurkiewicz (SP 3 Nakło)

wyróżnienie - Grzegorz Gil (SP 3 Nakło)

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moja okolica jest piękna" – 13.12.2013 r.

w kategorii klas I-III

II miejsce –  Melisa Kończak – kl. 3a

w kategorii klas IV-VI

I miejsce – Katarzyna Kamińska – kl. 4b
II miejsce
–  Wiktoria Olejniczak – kl. 6b

Szkolny Konkurs Kolęd – 17.12.2013 r.

w kategorii soliści:

I miejsce – Agnieszka Masloch – kl. 2b
II miejsce
–  Ewa Bednarek – kl. 5a
III miejsce – Anna Masloch – kl. 4b

I miejsce - Martyna Mazur (5b), Victoria Król (6b), Nikola Wielgos (6b)

II miejsce - Konrad Polaszewski, Maja Michałek, Dominik Lipkowski, Fabian Jeziorowski, Zofia Suchomska (wszyscy z kl. 2b).

Szkolne Rozgrywki  w Minipiłkę Ręczną kl. VI  – 18.12.2013 r.

I miejsce – 6b dziewczęta
II miejsce
–  6a dziewczęta

I miejsce – 6b chłopcy
II miejsce –  6a chłopcy

Gminne Rozgrywki w Minipiłkę Siatkową – 19.12.2013 r.

II miejsce –  reprezentacja klas VI
III miejsce – reprezentacja klas V

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek - 15.01.2014

wyróżnienie: zespół z kl. II w składzie: Konrad Polaszewski, Dominik Lipkowski, Fabian Jeziorowski, Zosia Suchomska, Maja Michałek, Julia Reinke

Powiatowy Turniej Minipiłki Siatkowej Chłopców - 16.01.2014r.

I miejsce: Krzysztof Baran, Jakub  Jaruzal, Jakub Ziółkowski, Antoni Kwasigroch, Bartosz Brząkowski, Maciej Świtalski, Bartosz Adamczewski, Borys Tacikowski, Bartosz Jaruzal

awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Województwa Kujawsko - Pomorskiego

Ćwierćfinały Minipiłki Siatkowej Chłopców - 28.01.2014r.

I miejsce: Krzysztof Baran, Jakub  Jaruzal, Jakub Ziółkowski, Antoni Kwasigroch, Bartosz Brząkowski, Maciej Świtalski, Bartosz Adamczewski, Borys Tacikowski, Bartosz Jaruzal

awans do półfinałów Mistrzostw Województwa Kujawsko - Pomorskiego

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło n. Notecią w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 30.01.2014r.

I miejsce: Borys Tacikowski (5b), Antoni Kwasigroch (5a)

awans do Finału Powiatu Nakielskiego

Szkolne Rozgrywki w "dwa ognie" kl. IV  - 30.01.2014r.

I miejsce: 4a

II miejsce: 4b

Szkolny konkurs profilaktyczno-plastyczny pt."Moje bezpieczne ferie"

I miejsce: Katarzyna Kamińska - 4b

II miejsce: Filip Figura -4a

III miejsce: Grzegorz Gil-4b

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 20.02.2014r.

II miejsce: Borys Tacikowski (5b), Antoni Kwasigroch (5a)

Półfinały Minipiłki Siatkowej Chłopców - 21.02.2014r.

I miejsce: Krzysztof Baran, Jakub  Jaruzal, Jakub Ziółkowski, Antoni Kwasigroch, Bartosz Brząkowski, Maciej Świtalski, Bartosz Adamczewski, Borys Tacikowski, Bartosz Jaruzal

awans do finałów Mistrzostw Województwa Kujawsko - Pomorskiego

Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Dzieci i Młodzików w Lekkiej Atletyce - 22.02.2014r.

I miejsce: Eryk Kołodziejczak(5a) - skok w dal, Kaja Urbanowicz (4b) - skok w dal

III miejsce: Martyna Barczykowska (5b)- bieg na 60m, Szymon Pozorski(6b) - bieg na 60 m

Finał Wojewódzki Minipiłki Siatkowej Chłopców - 25.02.2014r.

III miejsce: Krzysztof Baran, Jakub Jaruzal, Jakub Ziółkowski, Antoni Kwasigroch, Bartosz Brząkowski, Maciej Świtalski, Bartosz Adamczewski, Borys Tacikowski, Bartosz Jaruzal

 

Miedzyszkolny konkurs "Matematyka+ Przyroda = Sukces -7.03.2014

I miejsce: Dominika Mazur i Antoni Kwasigroch(5a)

IV miejsce: Victoria Król i Kamil Kensy(6b)

Gminny konkurs recytatorski "W niebie często się dziwią, tak być nie powinno..." - 11.03.2014

III miejsce: Anna Masloch, Kaja Urbanowicz (4b)

Szkolny konkurs plastyczny pt. "Rodzinne projektowanie stroju" -20.03.2014

I miejsce:    Wiktoria Nowak (2a),Martyna Grzegorek (2b) ,

II miejsce:    Iga Nowak (1b) ,Jakub Żurawiński (3a) , Dawid Sikorski (1b), Gracjan Belica (1a), Przemysław Przygoda (1a)

III miejsce: Dominika Kurkowska (3b), Weronika Mizera (2a), Agnieszka Masloch(2b), Julia Szcześniak (1a), Sonia Sierzchuła (2a)

Gminny Konkurs Języka Angielskiego "English is cool" - 20.03.2014

II miejsce: Julia Czyż, Dominika Mazur, Antoni Kwasigroch - 5a

Szkolny konkurs profilaktyczno-plastyczny pt."Bezpieczne gry i zabawy na moim bezpiecznym podwórku"-20.03.2014

I miejsce: Katarzyna Kamińska-4b

II miejsce: Anna Borus

III miejsce: Anna Masloch-4b

Międzyszkolny konkurs profilaktyczny"Stop narkotykom i dopalaczom" -24.03.2014

-I miejsce : Julia Czyż, Natalia Danielak,Paulina Gill - 5a

-awans do finału

Szkolny turniej sportowy "O Pluszowego Misia"-8.03.2014

I miejsce: klasa Ib

Gminny konkurs "Mistrz origami" - 31.03.2014

I miejsce: Zofia Gajewska, Przemysław Przygoda (w kat I-III)

I miejsce: Grzegorz Gil - 4b

III miejsce: Krystian Gil - 6a

Gminny Konkurs Profilaktyczny "Stop narkotykom i dopalaczom!" -3.04.2014

II miejsce: Julia Czyż, Natalia Danielak, Paulina Gill - 5a

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap gminny -9.04.2014r.

II miejsce: Maciej Fesio - 6a, Maciej Świtalski- 6a, Antoni Kwasigroch - 5a

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "Klio 2014" - 10.04.2014

Szkolny konkurs recytatorski  pt."O pióro Jana Brzechwy"- 10.04.2014

I miejsce: Konrad Polaszewski - 2b

II miejsce: Dawid Sikorski - 1b

III miejsce: Amelia Gardyza - 3a

wyróżnienie: Zosia Nowak - 3a

Wojewódzki konkurs plastyczny "Natura w różnych odsłonach"

II miejsce: Kasia Kamińska - 4b

Szkolny konkurs "Na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną" - 11.04.2014r.

w kat. klas I-III

I miejsce: Iga Nowak, Dawid Sikorski

II miejsce: Filip Wierzbicki, Agnieszka Masloch

III miejsce: Kacper Nowak, Oskar Łosiński, Przemysław Przygoda

w kat. klas IV-VI

I miejsce: Anna Borus- 4a, Grzegorz Gil - 4b, Mikołaj Nowak - 5b

II miejsce: Dominik Waniak - 4b, Krystian Gil - 6a

III miejsce: Patrycja Brzykcy, Wiktoria Hek - 5b

Festiwal Piosenki Harcerskiej - 12.04.2014r.

III miejsce

Szkolny konkurs mitologiczny - 14.04.2014r.

I miejsce: Anna Borus - 4b

II miejsce: Katarzyna Kamińska - 4b

III miejsce: Kaja Urbanowicz - 4b

 

 

 

2012/2013

Biegi Uliczne "O Zielony Liść Dębu" – zawody gminne – 22.09.2012 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak – w kategorii klas IV
II miejsce – Karolina Nitka – w kategorii klas II
II miejsce – Kaja Urbanowicz – w kategorii klas III

Mistrzostwa Olszewki dla dzieci i młodzieży  w tenisie ziemnym OLSZEWKA CAP 2012 – zawody gminne – 22 - 23.09.2012 r.

II miejsce – Filip Jarczyński (kl. 6a)

Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Dzieci w Lekkiej Atletyce  – zawody wojewódzkie – 23.09.2012 r.

II miejsce – Eryk Kołodziejczak  (kl. 4a) -  skok w dal

Uliczne Biegi Feniksa  – zawody gminne – 30.09.2012 r.

III miejsce – Karolina Nitka (kl. 2a)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Nożnej – zawody gminne – 5.10.2012 r.

III miejsce – reprezentacja chłopców (Miłosz Redliński, Jakub Jaruzal, Kacper Żurawiński, Antoni Kwasigroch, Jakub Majewski, Mikołaj Gardyza, Filip Jarczyński, Mateusz Żydek)

VI Bieg Uliczny im. Papieża Jana Pawła II w Nakle – 14.10.2012 r.

I miejsce - Patrycja Kołodziejczak - "Zerówki"

II miejsce - Kamil Brzykcy - "Zerówki"

I miejsce - Karolina Nitka (2a)

I miejsce - Patryk Baliniak (1a)

I miejsce - Eryk Kołodziejczak (4a)

II miejsce – SP3 – w kategorii szkół podstawowych

Turniej Tenisa Ziemnego – edycja jesienna  – zawody gminne –  r.

III miejsce – Antoni Deja (kl. )

I Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 18.10.2012 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60m, Natalia Mruk - piłka palantowa
II miejsce –Katarzyna Kowalska -
300m i piłka palantowa, Kaja Urbanowicz - skok w dal, Martyna Gamla - skok w dal,
III miejsce – Patrycja Nowak
- 60m, Miłosz Redliński - skok w dal, Kasia Kowalska - skok w dal, Antek Kwasigroch - piłka palantowa, Bartosz Wojtalewicz - piłka palantowa

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Ręcznej – zawody gminne – 31.10.2012 r.

II miejsce – reprezentacja chłopców (Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Antoni Kwasigroch, Jakub Majewski, Mateusz Żydek, Łukasz Granowski, Łukasz Jurek, Jakub Jaruzal, Dawid Doberstein)

Szkolny Konkurs Plastyczny "Jesienne drzewko" – 2.11.2012 r.

I miejsce – Katarzyna Kamińska 3b
II miejsce – Bartek Kalinowski
1a
III miejsce – Ada Śmieszny 2b

Wyróżnienia - Adrian Szczepanik 2a i Karolina Nitka 2a

Eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego pt. "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 -1864". - 7.11.2012 r.

awans do etapu rejonowego  -  Paula Budzińska i Mateusz Masloch  - kl. VIa,  Łukasz Granowski i Łukasz Jurek - kl. VIb.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Test Matematyka - Plus.  Edycja  – 9.11.2012 r.

Laureat I stopnia - Antoni Kwasigroch (kl. 4a) i Łukasz Jurek (kl. 6b)
Laureat II stopnia - Krzysztof Sobala (kl. 6b),
Laureaci III stopnia - Kamil Kensy (kl. 5b) , Paula Budzińska (kl. 6a)  i Jakub Jankowski (kl. 6b)
Laureaci V stopnia - Natalia Danielak (kl. 4a)

XII Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości – 11.11.2012 r.

I miejsce – Antoni Kwasigroch 4a
II miejsce – Filip Jarczyński
6a

Biegi Uliczne z okazji Święta Niepodległości w Sadkach – 11.11.2012 r.

II miejsce – Amelia Porzezińska 3a

Etap szkolny Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego, organizowanego przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 16.11.2012 r. Awans do eliminacji rejonowych:

z przyrody: Łukasz Jurek ( kl. VI b)

Szkolny Konkurs Matematyczny "Tangramy" – 22.11.2012 r.

I miejsce – Krzysztof Sobala 6b
II miejsce – Nikodem Jankowski
4a
III miejsce – Roksana Kołaczek i  Szymon Bembnista
6b

Gminny konkurs dla klas I– Zdrowie zależy od nas – 29.11.2012 r.

III miejsce – SP 3 (Sonia Sierzchuła i Agnieszka Masloch)

Wojewódzki  Konkurs Wiedzy  Historycznej  - r.

awans do II etapu  -  Paula Budzińska (6a) i Łukasz Jurek (6b)

Szkolny konkurs historyczny "Droga do niepodległości" –  r.

I miejsce – Łukasz Granowski kl. 6b
II miejsce – Łukasz Jurek kl. 6b
II miejsce – Paula Budzińska kl. 6a i Antek Kwasigroch kl. 4a

Turniej Tenisa Ziemnego – edycja zimowa  – zawody powiatowe –  r.

I miejsce – Antoni Deja

III miejsce – Maciej Wiśniewski

Góra Grosza – akcja ogólnopolska – 7 XII 2012 r.

W całej szkole uzbieraliśmy 545zł 26 gr
I miejsce – klasa I a
II miejscegrupa 0 – p. Bartkowiak
III miejsce – klasa II b

Mikołajkowe Zawody pływackie – 9.12.2012 r.

II miejsce – Katarzyna Kowalska 3a
III miejsce – Nastka Ziółkowska
4a

II Siatkarski Turniej Rodzinny  – 9.12.2012 r.

I miejsce – Antek Kwasigroch 4a (z tatą Jackiem)
II miejsce – Jakub Ziółkowskii
5a (z tatą Jarosławem)
III miejsce – Bartosz Adamczewski
4a (z bratem Jakubem - kl. I G3)

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas IV – 18.12.2012 r.

I miejsce – Antek Kwasigroch 4a
II miejsce – Dominika Mazur
4a
III miejsce – Natalia Danielak
4a

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Wysyłaj do mnie anioły" – r.

I miejsce - Katarzyna Kamińska (3b)
II miejsce - Anna Borus (3b)
II miejsce - Maksymilian Machoń (6a)

Gminny Konkurs "Inwazja aniołów" – r.

wyróżnienie – Sabina Smolińska (6b)

Gminne Konkursy Świąteczne – 20.12.2012 r.

"Na najpiękniejszą szopkę betlejemską" pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nakło.
W kategorii klas I - III:
I miejsce - Agata Marciniak - SP 3 Nakło
II miejsce - Anna Masloch - SP 3 Nakło
II miejsce - Agnieszka Masloch - SP 3 Nakło
W kategorii klas IV - VI:
II miejsce - Julia Kensy - SP 3 Nakło

"Na najpiękniejszą ozdobę choinkową"
W kategorii klas I - III:
II miejsce - Mateusz Lipkowski - SP 3 Nakło
W kategorii klas IV - VI:
III miejsce - Aleksandra Nowaczewska - SP 3 Nakło

"Na najpiękniejszą ozdobę świąteczną"
W kategorii klas I - III:
I miejsce - Grzegorz Gil - SP 3 Nakło
W kategorii klas IV - VI:
I miejsce - Martyna Gil  - SP 3 Nakło

"Na najpiękniejszą kartkę świąteczną"
W kategorii klas IV - VI:
II miejsce - Bartosz Brząkowski - SP 3 Nakło
III miejsce - Mateusz Redliński - SP 3 Nakło

Eliminacje rejonowe do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego pt. "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 -1864". - 19.12.2012 r.

awans do etapu wojewódzkiego  -  Paula Budzińska kl. 6a i Łukasz Granowski kl. 6b.

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt– zawody gminne – 2.1.2013 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt (Katarzyna Kowalska, Sabina Smolińska, Aleksandra Bondyra, Aleksandra Wiechowska, Paula Budzińska, Karolina Drążek, Amanda Hennig, Sara Wierzbicka, Agnieszka Świderska, Wiktoria Polańska)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Siatkowej Chłopców – zawody gminne – 9.1.2013 r.

I miejsce – reprezentacja chłopców (Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Antoni Kwasigroch, Jakub Majewski, Mateusz Żydek, Łukasz Jurek, Krzysztof Baran, Maciej Świtalski, Jakub Ziółkowski)

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Olimpus"– 12.2012 r.

Laureat – Wiktoria Vollmuller 5a

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Mini Piłce Siatkowej Chłopców – 1.02.2013 r.

I miejsce – reprezentacja chłopców (Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Antoni Kwasigroch, Jakub Majewski, Mateusz Żydek, Łukasz Jurek, Krzysztof Baran, Maciej Świtalski, Jakub Ziółkowski)

Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w Tenisie Stołowym –   13.02.2013 r.

I miejsce – Filip Jarczyński i Antoni Kwasigroch

Ćwierćfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców – zawody gminne – 19.02.2013 r.

II miejsce = VI miejsce w województwie – reprezentacja chłopców (Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Antoni Kwasigroch, Jakub Majewski, Mateusz Żydek, Łukasz Jurek, Krzysztof Baran, Maciej Świtalski, Jakub Ziółkowski)

Halowe Mistrzostwa Województwa Dzieci w Lekkiej Atletyce – 23.02.2013 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak w skoku w dal

III miejsce – Eryk Kołodziejczak w biegu na 60 m

Turniej Siatkarskich Dwójek –   23.02.2013 r.

I miejsce - (w kategorii klas V) – Krzysztof Baran (5a) i Antoni Kwasigroch (4a)
II miejsce - Jakub Ziółkowski i Maciej Świtalski (5a)

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym –   26.02.2013 r.

II miejsce – Filip Jarczyński i Antoni Kwasigroch

Gminny Konkurs Plastyczny "Moje spotkania z zabytkami"  –  1.03.2013 r.

w kategorii klas I-III

II miejsce – Anna Borus (kl. 3b)
III miejsce – Katarzyna Kamińska (kl. 3b )

w kategorii klas IV-VI

wyróżnienie – Katarzyna Szcześniak (kl. 6b)

Szkolny konkurs "Na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną"  –  1.03.2013 r.

w kategorii klas I-III

I miejsce – Grzegorz Gil (kl. 3b)
II miejsce – Zuzanna Gamalska (kl. 2b) i Melisa Kończak (kl. )
III miejsce – Agata Marciniaak (kl. )

w kategorii klas IV-VI

I miejsce – Martyna Gil (kl. 6a) i Krystian Gil (kl. 5a)
II miejsce – Patrycja Brzykcy (kl. 4b)
III miejsce – Aleksandra Nowaczewska (kl.4b )

I Gminny Konkurs Pieśni Ludowej "O krajeńską gąskę..." –   2.03.2013 r.

I miejsce – Krystian Kot i Nadia Cichorek ("0")

III miejsce - Wiktoria Vollmuller

Szkolny Konkurs pn. "O pióro Jana Brzechwy" –  7.03.2013 r.

I miejsce – Zofia Nowak (kl. 2a)
II miejsce – Wiktoria Marszałkowska (kl. 1a)
III miejsce – Anna Masloch (kl. 3b)

II Międzyszkolny Konkurs "MATEMATYKA + PRZYRODA = SUKCES" – 7.03.2013 r.

w kategorii klas VI:

II miejsce – Paula Budzińska i Mateusz Masloch (kl. 6a)
III miejsce – Krzysztof Sobala i Łukasz Jurek  (kl. 6b)

Eliminacje Turnieju recytatorskiego"Strofka - Słowne inspiracje - artystyczne kreacje"  –  11.03.2013 r.

I miejsce – Dominika Mazurk (kl. 4a)
II miejsce – Paula Budzińska (kl. 6a)
III miejsce – Victoria Kania (kl. 4a)

Gminny konkurs "Mistrz origami"  –  19.03.2013 r.

I miejsce – Grzegorz Gil (kl. 4a) - w kategorii klas I-III
I miejsce – Martyna Gil i Krystian Gil - w kategorii klas IV-VI

Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego w latach 1531 - 1683 od Obertyna do Wiednia" – 20.03.2013 r.

tytuł finalisty etapu wojewódzkiego – Paula Budzińskai (kl. 6a)

Eliminacje gminne Turnieju Recytatorskiego "Strofka" –  21.03.2013 r.

II miejsce – Dominika Mazur (4a) - w kategorii klas IV-VI

I miejsce – Zofia Nowak (kl. 2a) - w kategorii klas I-III
II miejsce – Wiktoria Marszałkowska - w kategorii klas I-III

Międzynarodowy  Konkurs "Kangur Matematyczny"  – 21.03.2013 r.

Wyróżnienie: Antoni Kwasigroch (4a) - w kategorii MALUCH

Wyróżnienie - Zuzanna Gamalska (2b) - w kategorii ŻACZEK

II Turniej Siatkarski Dwójek  – 6.04.2013 r.

I miejsce Antoni Kwasigroch i Krzysztof Baran w kat. klas V

I miejsce Filip Jarczyński i Mikołaj Gardyza w kat. klas VI

II miejsce Borys Tacikowski i Bartek Adamczewski w kat. klas IV

II miejsce Jakub Ziółkowski i Maciej Świtalski w kat. klas V

II miejsce Antoni Kwasigroch i Łukasz Jurek w kat. klas VI

Wojewódzki Turnieju Recytatorskiego "Strofka" –  04.2013 r.

 

Zofia Nowak(kl. 2a) - wyróżnienie w kategorii klas I-III

Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 18.04.2013 r.

I miejsce - Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60 m,
II miejsce - Antoni Kwasigroch - p. palantowa,  Katarzyna Kowalska - 60 m
III miejsce - Kaja Urbanowicz - w dal, Katarzyna  Kowalska - w dal

XI Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej  –  20.04.2013 r.

wyróżnienie – Bractwo Wesołej Przygody (SP3)

Gminny Konkurs Przyrodniczy dla klas III pt. "Co w trawie piszczy"  –  25.04.2013 r.

III miejsce – SP3 (Bartosz Jaruzal i Dominik Ksobiech (obaj 3a)

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Julian Tuwim - nasz Przyjaciel"  –  25.04.2013 r.

wyróżnienie – Katarzyna Kamińska (3b)

Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 25.04.2013 r.

I miejsce - Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60 m, Natalia Mruk - p. palantowa, Szymon Pozorski - 60 m
II miejsce - lMartyna Barczykowska - p. palantowa
III miejsce - Kaja Urbanowicz - 60 m, Sandra Łasa - p. palantowa, Szymon Pozorski - p. palantowa

Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce  – 27.04.2013 r.

I miejsce Antoni Kwasigroch i Borys Tacikowski w kat. klas IV

Trójbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 30.04.2013 r.

I miejsce – reprezentacja dziewcząt (w składzie: Nastka Ziółkowska, Natalia Danielak, Kaja Urbanowicz, Martyna Barczykowska, Sandra Łasa)
II miejsce – reprezentacja chłopców

Gminny Turniej Ekologiczny "EKOLANDIA 2013"  – 1.05.2012 r.

III miejsce – reprezentacja szkoły w składzie: Mateusz Masloch, Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Dominika Marciniak, Sabina Smolińska

Szkolny Konkurs Historyczny Wiedzy o Konstytucji 3 Maja i jej czasach – 8.05.2013 r.

I miejsce - Łukasz Jurek (kl. 6b)
II miejsce -Krzysztof Sobala (kl. 6b) 
III miejsce - Anna Mamach (kl. 6b) i Antoni Kwasigroch (kl. 4a)

Czwórbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 9.05.2012 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt

Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 9.05.2013 r.

I miejsce - Eryk Kołodziejczak - skok w dal, Anastazja  Ziółkowska - p. palantowa, Jakub Redliński - p. palantowa
II miejsce - Antoni Kwasigroch - p. palantowa,
III miejsce - Martyna Barczykowska - w dal i 60 m

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka. Plus.  XIX Edycja  – 10.05.2013 r.

laureaci I stopnia z wyróżnieniem (100pkt/ 100pkt): Anna Masloch (kl. 3b) i Krzysztof Sobala (kl. 6b)

laureaci I stopnia: Wiktoria Vollmuller (kl. 3b), Kaja Urbanowicz (kl. 3b), Katarzyna Kamińska (kl. 3b) i Łukasz Jurek (kl. 6b);

laureaci II stopnia: Natasza Polaszewska (kl. 3b), Dominik Ksobiech (kl. 3b), Bartosz Jaruzal (kl. 3b), Antoni Kwasigroch (kl. 4a), Jakub Jankowski (kl. 6b) i Paula Budzińska (kl. 6a);

laureaci III stopnia: Amelia Porzezińska (kl.3b) i Bartosz Brząkowski (kl. 5a);

laureatka IV stopnia: Martyna Gil (kl. 6a)

Gminny konkurs recytatorski "Julian Tuwim – poeta dziecięcej radości"  – 13.05.2013 r.

wyróżnienie – Maja Snopek

Mistrzostwa powiatu w trójboju lekkoatletycznym  – 13.05.2013 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt (w składzie: Anastazja Ziółkowska, Natalia Danielak, Kaja Urbanowicz, Martyna Barczykowska, Sandra Łasa)

Szkolny Konkurs Mitologiczny – 15.05.2013 r.

w kategorii klas IV:

I miejsce - Kamila Mazurkiewicz, Anastazja Ziółkowska i Hubert Bąkowski
II miejsce -Filip Kalinowski ( wszyscy z kl. 4a)

w kategorii klas V- VI:

I miejsce - Dominka Marciniak
II miejsce -Łukasz Granowski
III miejsce - Anna Mamach (wszyscy z kl. 6b)

Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 16.05.2013 r.

I miejsce - Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60 m,
II miejsce - Kaja Urbanowicz - skok w dal, Martyna Barczykowska - 60 m, Martyna Gamla - 60m
III miejsce - lAntoni Kwasigroch - p. palantowa,  Martyna Barczykowska - w dal, Szymon Pozorski - 60 m, Kaja Urbanowicz - 60 m

Finał Gminnego Konkursu Ekologicznego pt. "Segregacja się opłaca" – 17.05.2013 r.

Konkurs wiedzy o ekologii:

IL miejsce - Łukasz Jurek (kl. 6b)

Konkurs plastyczny:

w kategorii klas I-III:

I miejsce - Katarzyna Kamińska i Anna Borus (obie z kl. 3b)

w kategorii klas IV- VI:

II miejsce - Sabina Smolińska i Dawid Karij (oboje z kl. 6b)
III miejsce -Karolina Drążek (kl. 6b) 
wyróżnienie - Martyna Gil ( kl. 6a)

Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 23.05.2013 r.

I miejsce - Eryk Kołodziejczak - skok w dal i 60 m, Antoni Kwasigroch - p. palantowa
II miejsce - Kaja Urbanowicz - 60 m, Martyna Barczykowska - skok w dal, Natalia Mruk - p. palantowa, Szymon Pozorski - 60 m
III miejsce - Antoni Kwasigroch - 60 m,  Martyna Barczykowska - 60 m, Wielgos Nikola - 60 m,

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – 28.05.2013 r.

W kategorii klas I - III:

II miejsce - Wiktoria Vollmuller - SP 3 Nakło

W kategorii klas IV - VI:
III miejsce - Paula Budzińska - SP 3 Nakło

VIII Gminny konkurs wiedzy o sporcie  – 29.05.2013 r

I miejsce – (drużyna w składzie: Filip Jarczyński (6a), Łukasz Jurek (6b) i Antoni Kwasigroch (4a)

Najlepszy wynik indywidualnie Antoni Kwasigroch (4a)

Konkurs literacko- plastyczny "Wszystko dla mam" – 5.2013 r.

I miejsce – Anna Borus 3b
II miejsce – Katarzyna Kamińska
3b
III miejsce – Agata Marciniak
2a

wyróżnienie - Martyna Konefał 3a

Szkolny Konkurs  Matematyczny uczniów klas III – 5.2013 r.

I miejsce – Bartosz Jaruzal 3a
II miejsce – Katarzyna Kamińska
3b
III miejsce – Dominik Ksobiech
, Anna Masloch i Dorian Rapier 3b

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Szkolny Konkurs  Ortograficzny uczniów klas III – 5.2013 r.

I miejsce – Anna Masloch 3b
II miejsce – Dorian Rapier
3b
III miejsce – Amelia Porzezińska
3b

Gminny Konkurs  Matematyczny uczniów klas III – 5.2013 r.

I miejsceKatarzyna Kamińska 3b
III miejsce
Bartosz Jaruzaal 3a
IV miejsce
Dominik Ksobiech 3a
V miejsceNatasza Polaszewska 3b

II Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Dzieci w Lekkiej Atletyce  – zawody wojewódzkie – 1.06.2013 r.

I miejsceEryk Kołodziejczak  (kl. 4a) -  skok w dal oraz II  miejsce w biegu na 60 m

Międzyszkolne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Nakła – 3.06.2013 r.

I miejsce – Mateusz Masloch 6a - styl grzbietowy i Michał Przygoda 6b - styl dowolny
II miejsce – Katarzyna Kamińska
3b -styl grzbietowy
III miejsce – Kaja Urbanowicz
3b - styl dowolny i Anastazja Ziółkowska 4a- styl dowolny

I miejsce - reprezentacja klas IV - VI (Mateusz Masloch, Michał Przygoda, Anastazja Ziółkowska i Julia Tykwińska).

VI Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej – 5.06.2013 r.

II miejsce – Viktoria Vollmuller kl. 3b

Biegi uliczne im. Klemensa Biniakowskiego w Nakle – 9.06.2013 r.

I miejsce – Karolina Nitka 2a (w kategorii klas I-II) i Eryk Kołodziejczak 4a (w kategorii klas III-IV)
II miejsce – Katarzyna Kowalska
5a (w kategorii klas V-VI)
III miejsce – Konrad Polaszewski
1a - (w kategorii klas "0" i młodszych - zgodnie z rokiem urodzenia)

Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów "zerówek" – 10.06.2013 r.

I miejsce – Krystian Kot (kl. "0" p. W. Bartkowiak)

Szkolna Liga Matematyczna dla uczniów klas III - IV – styczeń - maj 2013r. - podsumowanie 10.06.2013 r.

I miejsce – Antoni Kwasigroch (4a)
II miejsce – Paulina Gill
(4a)
III miejsce – Anna Borus
i Katarzyna Kamińska (obie kl. 3b)

Szkolny konkurs matematyczny "W świecie gier, zabaw, łamigłówek"- 12.06.2013 r.

I miejsce – Krzysztof Sobala (6b)
II miejsce – Jakub Deba
(4a)
III miejsce – Natalia Danielak
(4a)

Szkolny konkurs czytelniczy "Mistrz pięknego czytania"- 06.2013 r.

I miejsce – Kaja Urbanowicz (3b)
II miejsce – Jakub Żurawiński
(2a)
III miejsce – Bartosz Jaruzal
(3a)

Ogólnopolski Finał "Czwartków Lekkoatletycznych -21- 23.06.2013 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak w skoku w dal rocznika 2002

Konkurs plastyczny ogłoszony przez Urząd Marszałkowski "Jak wykorzystałbyś fundusze europejskie w swoim otoczeniu?"- 19.06.2013 r.

III miejsce 6b

XII Turniej Piłki Nożnej chłopców klas czwartych o Puchar Dyrektora SP2 – zawody gminne – 26.06.2013 r.

IV miejsce – reprezentacja chłopców

Ogólnopolski Finał Turnieju Siatkarskiego "KINDER + SPORT 2013 "– zawody ogólnopolskie – 1- 2.07.2013 r.

XIV miejsce – reprezentacja chłopców NTS NAKŁO Antoni Kwasigroch  kl. 4a i Borys Tacikowski kl. 4b

 

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W KLASACH w roku szkolnym 2012/2013 - ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM

Kl. IV a

Antoni Kwasigroch             średnia – 5,27 zachowanie – wzorowe
Julia Czyż                              średnia – 5,18         zachowanie – wzorowe
Natalia Danielak                      średnia – 5,18         zachowanie – wzorowe
Paulina Gill                             średnia – 5,18         zachowanie – wzorowe
Dominika Mazur                      średnia – 5,18         zachowanie – wzorowe
Bartosz Adamczewski              średnia – 5,09         zachowanie – wzorowe
Kamila Mazurkiewicz                średnia – 5,09         zachowanie – wzorowe
Marta Sobczak                       średnia – 5,09         zachowanie – wzorowe       
Anastazja Ziółkowska              średnia – 4,91         zachowanie – wzorowe
Filip Kalinowski                       średnia – 4,82         zachowanie – bardzo dobre
Norbert Szymanowicz             średnia – 4,82         zachowanie – bardzo dobre

Kl. IV b ------------

Kl. V a

Bartosz Brząkowski               średnia – 5,00              zachowanie – wzorowe
Wiktoria Bruska                   średnia – 5,00              zachowanie – wzorowe
Kaja Dubilewicz                   średnia – 4,90              zachowanie – wzorowe
Oliwia Snopek                    średnia – 4,80              zachowanie – wzorowe
Jakub Ziółkowski                 średnia – 4,80              zachowanie – wzorowe

Kl. V b

Victoria Król                       średnia – 4,9               zachowanie – wzorowe

Kl. VI a

Paula Budzińska                 średnia – 5,67 zachowanie – wzorowe
Filip Jarczyński                   średnia – 5,33 zachowanie – wzorowe
Mateusz Masloch                   średnia – 5,11                   zachowanie – wzorowe
Gil Martyna                           średnia – 4,78                   zachowanie – wzorowe

Kl. VI b

Łukasz Jurek                      średnia – 5,33 zachowanie – wzorowe
Karolina Drążek                     średnia – 5,00                  zachowanie – wzorowe
Łukasz Granowski                  średnia – 5,00                  zachowanie – bardzo dobre
Dominika Marciniak                 średnia – 4,88                 zachowanie – wzorowe
Szymon Sobczak                   średnia – 4,88                  zachowanie – bardzo dobre
Roksana Kołaczek                  średnia – 4,88                  zachowanie – wzorowe
Anna Mamach                      średnia – 4,77                  zachowanie – wzorowe
Krzysztof Sobala                   średnia – 4,77                  zachowanie – wzorowe





 

 

2011/2012

Indywidualne Biegi Przełajowe – Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Not. – 14.09.2011 r.

III miejsce – Patryk Chudziński (kl. 6b)
IV miejsce – Anita Boniecka (kl.6b)

Oboje wywalczyli awans do zawodów powiatowych

 

XXI Bieg Uliczny "O Zielony Liść Dębu" – zawody gminne – 14.09.2011 r.

I miejsce – Anita Boniecka – w kategorii klas VI
I miejsce – Eryk Kołodziejczak – w kategorii klas III
II miejsce – Kaja Urbanowicz – w kategorii klas II

 

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Nożnej – zawody gminne – 5.10.2011 r.

IV miejsce – reprezentacja chłopców

 

Szkolny Konkurs Plastyczny "Jesień w sadzie" –  13.10.2011 r.

I miejsce – Katarzyna Kamińska (kl. 2b)
II miejsce – Anna Masloch (kl. 2b)
III miejsce – Julia Czyż (kl. 3a)

 

V Bieg Uliczny im. Papieża Jana Pawła II w Nakle – 16.10.2011 r.

I miejsce – Kaja Urbanowicz ( kl. 2a)  
III miejsce
–  Karolina Nitka (kl. 1b)

III miejsce – SP3 – w kategorii szkół podstawowych

 

Przegląd Piosenki Religijnej – 20.10.2011 r.

nagroda książkowa – Julia Stróżyńska, Kamila Gruda, Weronika Fuerst, Oliwia Wiśniewska, Agata Piniarska, Patrycja Duszczak (wszystkie kl. 6b)

 

Międzynarodowy Konkurs Biologiczno-Przyrodniczy - Test Biologia  - Plus.  Edycja  – 21.10.2011 r.

Laureaci IV stopnia - Viktoria Król (kl. 4b)
Laureaci V stopnia - Julita Kaufka i Łukasz Szczepaniak (kl. 4a)

Międzynarodowy Konkurs Historyczny - Test Historia - Plus.  Edycja  – 21.10.2011 r.

Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100/100pkt) -
Laureaci V stopnia - Krzysztof Sobala (kl. 5b)

Międzynarodowy Konkurs - Test Oxford Plus.  - test językowy  – 28.10.2011 r.

język angielski

Laureat I stopnia z wyróżnieniem - (100 pkt/100 pkt) - Filip Jarczyński (kl. 5a)

Laureaci I stopnia - Paula Budzińska i Maksymilian Machoń (kl. 5a)

Laureat II stopnia - Roksana Kołaczek (kl. 5b)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Test Matematyka - Plus.  Edycja  – 4.11.2011 r.

Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100/100pkt) - Antoni Kwasigroch (kl. 3a)
Laureat II stopnia - Karolina Gemziak (kl. 6c)
Laureaci III stopnia - Agata Piniarska (kl. 6b) i Weronika Bratkowska (kl. 6c)
Laureaci IV stopnia - Aleksandra Kaczmarek (kl. 6c)

Całoroczny Grand Prix Nordic Walking  – 24.10.2011 r.

III miejsce – Kajetan Soleta (kl. 2b)– w klasyfikacji generalnej na dystansie 5 km.

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Ręcznej – zawody gminne – 2.11.2011 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt

I Bieg Niepodległościowy w Sadkach  – 11.11.2011 r.

I miejsce – Amelia Porzezińska (kl. 2b) - w biegu na 400m

Etapy szkolne Wojewódzkich konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 15-17.11.2011 r. Awans do eliminacji rejonowych:

z języka polskiego: Agata Piniarska, Weronika Fuerst, Oliwia Wiśniewska (wszystkie z kl. VI b), Weronika Bratkowska i Aleksandra Kaczmarek ( obie z kl. VI c)

z matematyki: Agnieszka Sieracka (kl. VI a), Agata Piniarska (kl. VI b), Jakub Adamczewski i  Karolina Gemziak (z kl. VI c);

z przyrody: Weronika Bratkowska, Aleksandra Kaczmarek i Karolina Gemziak (wszystkie z kl. VI c)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Ręcznej – zawody gminne – 14.11.2011 r.

III miejsce – reprezentacja chłopców

Eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego pt. "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 -1864". - 18.11.2011 r.

awans do etapu rejonowego  -  Szymon Dornowski - kl. VIc, Aleksandra Kaczmarek - kl. VIc i Mateusz Masloch - kl. Va.

Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej "Żeby Polska była Polską" – 18.11.2011 r.

II miejsce – Agata Piniarska kl. VI b

Szkolny konkurs matematyczny dla szóstoklasistów – IX - XI.2011 r.

I miejsce – Karolina Gemziak – kl. VI c
I miejsce – Julia Urbańska – kl. VI a
II miejsce – Agnieszka Sieracka – kl. VI a

Góra Grosza – akcja ogólnopolska – 2 XII 2011 r.

W całej szkole uzbieraliśmy 83,3 kg monet.
Wśród klas młodszych (kl. 0 – 3) najwięcej monet zebrali:
I miejsce grupa 0 – czterolatki – 8,4 kg
II miejsce – klasa III a – 8,2 kg
III miejsce – klasa III b – 7, 4 kg
Wśród klas starszych (kl. 4 – 6):
I miejsce – klasa VI c – 15,7 kg
II miejsce – klasa VI a – 10,6 kg
III miejsce – klasa V a – 8,2 kg

Szkolny Konkurs Historyczny "Droga do niepodległości" –  13.11.2011 r.

I miejsce – Aleksandra Kaczmarek (kl. 6c)
II miejsce – Mateusz Masloch (kl. 5a)
III miejsce – Jakub Centała (kl. 5a)

Szkolny Konkurs Poetycko - Historyczny "Ojczyzna wokół mnie" –  2.12.2011 r.

I miejsce – Karolina Gemziak (kl. 6c)
II miejsce – Aleksandra Kaczmarek (kl. 6c)
III miejsce – Anna Beger (6c) i Oliwia Wiśniewska (kl. 6b)

XVI Otwarte Mistrzostwa Chełmży w Karate Dzieci i Młodzieży w konkurencji  "KIHON" (pierwszy krok), chłopców 8 lat i młodszych –  11.2011 r.

II miejsce – Kacper Rosiński (kl. 2b)

II Otwarty Turniej Karate w Osielsku w kategorii "Kata Indywidualnym chłopców 8-9 lat, trenujących od września 2011r., 8-9 lat" –  12.2011 r.

I miejsce – Kacper Rosiński (kl. 2b)

Szkolny "Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną" –  9.12.2011 r.

I miejsce – Natalia Danielak (kl. 3a)
II miejsce – Katarzyna Kamińska (kl. 2b)
III miejsce – Grzegorz Gil (kl. 2b)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Siatkowej – zawody gminne – 14.12.2011 r.

I miejsce – reprezentacja dziewcząt w składzie: Karolina Gemziak, Anna Beger, Martyna Nowak, Mirella Kobza, Dominika Szpot, Ewelina Wilk, Ewelina Zimna, Julia Długoszowska, Kamila Bruska, opiekunem zwycięskiej drużyny jest pani Alicja Nowicka.

Etapy rejonowe Wojewódzkich konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 14-17.12.2011 r. Awans do eliminacji wojewódzkich:

z języka polskiego: Agata Piniarska (kl. 6b)

z matematyki Karolina Gemziak (kl. 6c)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w Mini Piłce Siatkowej chłopców – zawody gminne – 4.01.2012 r.

I miejsce – reprezentacja chłopców w składzie: Jakub Deba, Jakub Adamczewski, Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Oskar Dymek, Patryk Chudziński, Michał Głów, Eryk Wroński, Szymon Dornowski.

Mistrzostwa Powiatu Mini Piłce Siatkowej dziewcząt – zawody powiatowe – 4.01.2012 r.

III miejsce – reprezentacja dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej – zawody powiatowe – 4.01.2012 r.

I miejsce – reprezentacja chłopców w składzie: Jakub Adamczewski, Jakub Deba, Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Antoś Kwasigroch, Patryk Chudziński, Jakub Majewski, Oskar Dymek i Michał Głów.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"  – etap rejonowy – 5.01.2012 r.

awans Szymona Dornowskiego (kl. 6c) do etapu wojewódzkiego

Gminny Konkurs "Na najpiękniejszą szopkę betlejemską" – 11.01.2012 r.

w kategorii klas IV - VI:
II miejsce - Aleksandra Bondyra (SP 3 Nakło)

Szkolny konkurs "Mistrz tangramu"  – 16.01.2012 r.

I miejsce – Weronika Bratkowska (kl. 6c)
II miejsce – Aleksandra Kaczmarek (kl. 6c)
III miejsce – Jakub Adamczewski (kl. 6c)

Szkolny konkurs kolęd  – 18.01.2012 r.

I miejsce – Olimpia Wiśniewska (kl. 6b)
II miejsce – Julia Kensy i Paula Budzińska (kl. 5a)
III miejsce – Weronika Jagodzinska, Klaudia Kubiczek i Julia Urbańska (kl. 6a) oraz Weronika Fuerst, Agata Piniarska i Kamila Gruda (kl. 6b)

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej chłopców 24.01.2012 r.

VI miejsce reprezentacji chłopców w składzie: Jakub Deba, Filip Jarczyński, Mikołaj Gardyza, Jakub Adamczewski, Antoś Kwasigroch, Patryk Chudziński, Oskar Dymek, Michał Głów i Krzysztof Baran.

Szkolny konkurs plastyczny "UROKI ZIMY" – 8.02.2012 r.

I miejsce – Dominik Ksobiech (kl. 2a)
II miejsce – Szymon Kania (kl. 1a)
III miejsce – Marta Wojtalewicz (kl. 2a)

wyróżnienia: Zuzanna Gamalska (kl. 1b), Katarzyna Kamińska (kl. 2b), Antoni Kwasigroch (kl. 3a), Patryk Nowek (kl. 3b)

Etap wojewódzki "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 2.03.2012 r.

LAUREATKA etapu wojewódzkiego – Karolina Gemziak kl. 6c

II Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "MISTRZ ORTOGRAFII" – 5.03.2012 r.

I miejsce – Weronika Bratkowska (kl. 6c)
III miejsce –Weronika Fuerst (kl. 6b)

Międzyszkolny Konkurs "MATEMATYKA + PRZYRODA = SUKCES" – 7.03.2012 r.

w kategorii klas V:

I miejsce – Jakub Jankowski i Łukasz Jurek  (kl. 5b)
III miejsce – Paula Budzińska i Mateusz Masloch (kl. 5a)

w kategorii klas VI:

I miejsce – Weronika Bratkowska i Karolina Gemziak  (kl. 6c)
III miejsce – Weronika Fuerst i Agata Piniarska (kl. 6b)
IV miejsce – Agnieszka Sieracka i Julia Urbańska (kl. 6a)

Etap wojewódzki "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 10.03.2012 r.

FINALISTKA etapu wojewódzkiego – Agata Piniarska kl. 6b

Międzynarodowy  Konkurs "Kangur Matematyczny"  – 15.03.2012 r.

WyróżnienieKarolina Gemziak (6c) - w kategorii BENJAMIN

Wyróżnienia - Bartosz Jaruzal i Natasza Polaszewska (2a) - w kategorii ŻACZEK

 

Gminny Konkurs "MISTRZ ORIGAMI" – 16.03.2012 r.

w kategorii klas I-III:

I miejsce – Grzegorz Gil
II miejsce – Aleksandra Nowaczewska
III miejsce – Szymon Meller

w kategorii klas IV-VI:

I miejsce – Karolina Gemziak  (kl. 6c)
III miejsce – Martyna Gil (kl. 5a)
IV miejsce – Zofia Kolińska (kl. 4b)

Powiatowy Konkurs Ortograficzny – 22.03.2012 r.

II miejsce – Weronika Bratkowska (kl. 6c)
III miejsce – Agata Piniarska (kl. 6b)
wyróżnienie – Krzysztof Sobala (kl. 5b)

Gminny Konkurs Muzyczny "CO KOMU W DUSZY GRA?" – 26.03.2012 r.

II miejsce – Paula Budzińska (kl. 5a)

Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego w latach 1531 - 1683 od Obertyna do Wiednia" – 29.03.2012 r.

IV miejsce i tytuł laureata etapu wojewódzkiego – Szymon Dornowski (kl. 6a)

Szkolny  Konkurs "MINI PLAYBACK SHOW – 2.04.2012 r.

I miejsce – Paula Budzińska z kl. 5a jako i Zespół z klasy 6a w składzie: Nikola Baliniak, Klaudia Kubiczek, Julia Urbańska, Ewelina Wilk wraz z grupą towarzyszącą BREAK DANCE: Dawid Gudowski, Oskar Kocemba i Szymon Dornowski.
II miejsce
III miejsce

Gminny Konkurs Przyrodniczy dla klas III pt. "CO W TRAWIE PISZCZY?" – 4.04.2012 r.

III miejsce – SP3 - Hubert Bąkowski i Antoni Kwasigroch ( kl. 3a)

Grand Prix województwa kujawsko - pomorskiego w mini tenisie ziemnym (w kategorii dziewcząt - rocznik 2003)  – sezon zimowy 2011/2012

III miejsce – Kaja Urbanowicz (kl. 2a)

I Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 18.04.2012 r.

II miejsce – Eryk Kołodziejczak – skok w dal;
II miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m

VII Gminny Turniej Wiedzy o Sporcie – 19.04.2012 r.

II miejsce – Jakub Deba, Oskar Dymek i Paweł Hejza (wszyscy kl. 6c)

Gminny Konkurs Plastyczny "MOJE SPOTKANIE Z ZABYTKAMI" – .04.2012 r.

w kategorii klas I-III

I miejsce – Katarzyna Kamińska (kl. 2b)

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "Klio 2012" – 04.2012 r.

I miejsce w województwie i V w Polsce – Paweł Hejza (kl. 6c)

Etap gminny Konkursu Plastycznego pod patronatem Marszałka województwa kujawsko- pomorskiego pt. "ZAGROŻENIA CYWILIZACYJNE XXI WIEKU. OBRONA CYWILNA" – 27.04.2012 r.

I miejsce – Karolina Gemziak (kl. 6c) i awans do etapu wojewódzkiego

II Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 25.04.2012 r.

II miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m

Gminny Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "ENERGIA WIATRU" – 28.04.2012 r.

w kategorii klas I-III:

I miejsce – Katarzyna Kamińska (kl. 2b)
II miejsce – Hubert Bąkowski (kl. 3a)
III miejsce – Eryk Kołodziejczak (kl. 3a)

w kategorii klas IV-VI:

I miejsce – Karolina Gemziak  (kl. 6c)
II miejsce – Ewelina Wilk (kl. 6a)
III miejsce – Weronika Jagodzinska (kl. 6a)

Szkolny Konkurs Mitologiczny dla uczniów klas V– 8.05.2012 r.

I miejsce – Paula Budzińska  (kl. 5a)
II miejsce – Łukasz Granowski (kl. 5b)
III miejsce – Mateusz Maslochr  (kl. 5a)

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III – 9.05.2012 r.

I miejsce – Antoni Kwasigroch  (kl. 3a)
II miejsce – Julia Czyż (kl. 3a)
III miejsce – Dominika Mazur  (kl. 3a)

Czwórbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 9.05.2012 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt w składzie: Karolina Gemziak, Anna Beger, Agnieszka Sieracka, Dominika Szpot, Anita Boniecka
II miejsce – reprezentacja chłopców w składzie: Patryk Chudziński, Jakub Deba, Oskar Dymek, Paweł Hejza, Oskar Kocemba

III Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 9.05.2012 r.

III miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m; Oskar Kocemba – skok w dal;

 

Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III – 10.05.2012 r.

I miejsce – Antoni Kwasigroch (kl. 3a)
II miejsce – Paulina Gill (kl. 3a)
III miejsce – Natalia Danielak  (kl. 3a)

Szkolny Konkurs recytatorski dla uczniów klas III – 11.05.2012 r.

I miejsce – Anna Masloch (kl. 2b)
II miejsce – Zofia Nowak (kl. 1a)
III miejsce – Dominika Mazur  (kl. 3a)

Wyróżnienie - Julia Czyż (kl. 3a)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Olimpiada Wiedzy Matematyka Oxford Plus.  XVII Edycja  – 11.05.2012 r.

Laureaci I stopnia z wyróżnieniem (100/100pkt) - Karolina Gemziak VI c, Agata Piniarska VI b,
Laureat II stopnia - Łukasz Jurek V b, Jakub Adamczewski VI c, Weronika Bratkowska VI c, Julia Urbańska VI a
Laureaci III stopnia -Bartosz Brząkowski IV a, Agnieszka Sieracka VI a
Laureaci IV stopnia - Antoni Kwasigroch III a, Jakub Jankowski V b,
Laureaci V stopnia - Paula Budzińska V a, Krzysztof Sobala V b, Aleksandra Kaczmarek VI c

Turniej piłki nożnej chłopców o puchar dyrektora SP 4 w Nakle – 14.05.2012 r.

IV miejsce – reprezentacja chłopców w składzie: Filip Jarczyński, Jakub Mikołajewski, Łukasz Granowski, Jakub Deba, Patryk Chudziński

 

Trójbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 16.05.2012 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt (w składzie: Agata Bąk, Kaja Dubilewicz, Martyna Gamla, Julia Jagodzinska, Nikola Wielgos, Julia Tykwińska)
III miejsce – reprezentacja chłopców (w składzie: Martin Figura, Kacper Żurawiński, Dawid Doberstein, Jakub Jaruzal, Jakub Mikołajewski, Miłosz Redliński)

IV Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 16.05.2012 r.

III miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m, w dal; Jakub Jankowski – w dal

V Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 23.05.2012 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak – skok w dal;
II miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m

Turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar dyrektora SP 4 w Nakle – 24.05.2012 r.

I miejsce – reprezentacja dziewcząt w składzie: Karolina Gemziak, Anna Beger, Agnieszka Sieracka, Mirella Kobza, Agata Piniarska, Ewelina Zimna
III miejsce – reprezentacja dziewcząt w składzie: Weronika Bratkowska, Julia Długoszewska, Karolina Juszczyk, Dominika Sercow, Dominika Szpot, Olga Szutkowska, Ewelina Wilk

Turniej Wojewódzki mini tenisa z cyklu Grand Prix o puchary Starosty Nakielskiego, Burmistrza Nakła nad Notecią i Dyrektora ZOOR-u w Nakle nad Notecią – 26.05.2012 r.

I miejsce – Kaja Urbanowicz (kl.2b)

Gminny konkurs plastyczny "Młodość bez papierosa" – 30.05.2012 r.

I miejsce zajęła Zofia Masalska (SP3 Nakło)
II miejsce zajął Grzegorz Gil (SP3 Nakło)
III miejsce zajęła Victoria Król (SP3 Nakło)

Miejski Finał  Czwartków Lekkoatletycznych – zawody gminne – 30.05.2012 r.

II miejsce – Szymon Pozorski - piłka palantowa
III miejsce – Eryk Kołodziejczak - skok w dal

XXIII Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego – 3.06.2012 r.

I miejsce – Kaja Urbanowicz (kl. 2b)
II miejsce – Karolina Nitka  (kl. ), Bartosz Jaruzal (kl.2a), Patryk Chudziński (kl. 6b)
III miejsce – Winklewski Hubert  (kl. "0"), Kacper Kubacki

Gminny Konkurs Recytatorski dla klas zerowych – 3.06.2012 r.

II miejsce – Wiktoria Marszałkowska

Szkolny konkurs "Matematyk Roku" – 13.06.2012 r.

I miejsce – Karolina Gemziak (kl. 6c)
II miejsce – Julia Urbańska (kl. 6b)
III miejsce – Agnieszka Sieracka (kl. 6a)

XI Turniej Piłki Nożnej chłopców klas czwartych o Puchar Dyrektora SP2 – zawody gminne – 18.06.2012 r.

V miejsce – reprezentacja chłopców

IX Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora i Rady Rodziców – zawody gminne – 20.06.2012 r.

I miejsce – reprezentacja chłopców
II miejsce – reprezentacja dziewcząt

NAJLEPSI UCZNIOWIE W KLASACH w roku szkolnym 2011/2012 - ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM

Kl. IV a ------------

Kl. IV b

Victoria Król                       średnia – 4,8               zachowanie – wzorowe

Kl. V a

Paula Budzińska               średnia – 5,3                zachowanie – wzorowe
Filip Jarczyński                  średnia – 5,0                zachowanie – wzorowe
Mateusz Masloch              średnia – 4,9                zachowanie – wzorowe
Gil Martyna                         średnia – 4,8                zachowanie – wzorowe

Kl. V b

Karolina Drążek                 średnia – 4,9               zachowanie – bardzo dobre
Dominika Marciniak          średnia – 4,9                zachowanie – wzorowe

Kl. VI a

Agnieszka Sieracka         średnia – 5,55 zachowanie – wzorowe
Julia Urbańska                  średnia – 5,45 zachowanie – wzorowe
Karolina Juszczyk              średnia – 5,0                 zachowanie – wzorowe
Weronika Jagodzinska     średnia – 4,91                zachowanie – wzorowe
Ewelina Wilk                      średnia – 4,91                zachowanie – wzorowe
Kamila Bruska                   średnia – 4,82               zachowanie – wzorowe

Kl. VI b

Agata Piniarska                średnia – 5,36                zachowanie – wzorowe
Fuerst Weronika              średnia – 5,18                zachowanie – wzorowe
Kamila Gruda                   średnia – 5,18                zachowanie – wzorowe
Oliwia Wiśniewska          średnia – 5,09                zachowanie – bardzo dobre

Kl. VI c

Karolina Gemziak              średnia – 5,82 zachowanie – wzorowe
Weronika Bratkowska     średnia – 5,45 zachowanie – wzorowe
Aleksandra Kaczmarek     średnia – 5,27                zachowanie – wzorowe
Jakub Adamczewski         średnia – 5,09                zachowanie – wzorowe
Paweł Hejza                       średnia – 5,0                  zachowanie – wzorowe
Anna Beger                        średnia – 4,82                zachowanie – wzorowe
Zofia Masalska                  średnia – 4,82                zachowanie – wzorowe
Nina Skiba                          średnia – 4,82                zachowanie – wzorowe

 

Karolina

 

Karolina Gemziak - ucz. kl. 6c. Średnia ocen 5,82. Laureatka wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu matematycznego. Reprezentantka szkoły w piłce siatkowej, ręcznej, nożnej i lekkiej atletyce. Finalistka wojewódzkiego konkursu plastycznego: "ZAGROŻENIA CYWILIZACYJNE XXI WIEKU, OBRONA CYWILNA", trzykrotna  laureatka I stopnia z wyróżnieniem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego TEST MATEMATYKA OXFORD PLUS, rokrocznie wyróżniana w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR.

Hobby: sport - piłka siatkowa, książki Joanne Kathleen Rowling z serii Harry Potter

 

 

 

 

 

 

2010/2011

Roku szkolnym 2010/2011 uczniowie naszej szkoły z powodzeniem startowali w wielu zawodach sportowych i konkursach. Serdecznie im gratulujemy.

I Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 16.09.2010 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – skok w dal; Patryk Chudziński – 300 m; Joanna Nowak – 60 m; Joanna Nowak – skok w dal; Krzysztof Miłosierny – 300 m; Jakub Majewski – 300 m; Jakub Majewski – skok w dal.
II miejsce – Kamil Kubiczek – 300 m; Dominika Szpot – w dal.
III miejsce – Paweł Hejza – 60 m; Dominika Szpot -60 m; Katarzyna Przykłocka – 60 m.

II Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 23.09.2010 r.

I miejsce – Joanna Nowak – 60 m; Katarzyna Kowalska – 600 m.
II miejsce – Jakub Majewski – 300 m; Patryk Chudziński –300 m; Joanna Nowak – skok w dal; Paweł Hejza  – 60 m; Marcin Woźny  – 60 m.
III miejsce – Dominika Szpot – skok w dal; Patryk Chudziński – skok w dal; Dominika Szpot – 60 m; Maria Czeszewska – 60 m: Irena Mazurkiewicz – 600 m.

III Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 7.10.2010 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – 300 m; Joanna Nowak – 60 m.
II miejsce – Patryk Chudziński – skok w dal; Szymon Salewski – piłka palantowa; Paweł Hejza – 60 m; Nikola Baliniak – 60 m; Anita Boniecka – 60 m.
III miejsce – Joanna Nowak – skok w dal; Agnieszka Sieracka – piłka palantowa; Marcin Woźny  – 60 m; Paweł Hejza – skok w dal.

Bieg uliczny im. Jana Pawła II w Szubinie – 10.10.2010 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak – kl. 2a

Bieg uliczny im. Jana Pawła II w Nakle – 17.10.2010 r.

I miejsce – Anastazja Ziółkowska – kl. 2a; Eryk Kołodziejczak – kl. 2a; Jakub Majewski – kl. 4a
II miejsce
–  Patrycja Nowek – kl. 2b; Antoni Kwasigroch – kl. 2a; Patryk Chudziński – kl. 5b
III miejsce – Katarzyna Kowalska – kl. 4a; Joanna Nowak – kl. 6a; Paweł Hejza – kl. 5c

Międzynarodowy Konkurs Biologiczno-Przyrodniczy - Test Biologia  - Plus. 6 Edycja  – 22.10.2010 r.

Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100/100pkt) - Marcin Woźny VI a

Laureat III stopnia - Bartosz Wojtalewicz IV b
Laureaci IV stopnia - Hubert Gabryszewski VI a, Paula Budzińska IV a, Mateusz Masloch IV a
Laureat V stopnia - Jordan Ogór IV a

 

III Bieg Uliczny z okazji Święta Niepodległości – 7.11.2010 r.

I miejsce – Eryk Kołodziejczak – kl. 2a
II miejsce – Patryk Chudziński – kl. 5b
III miejsce – Anastazja Ziółkowska - kl. 2a: Joanna Nowak – 6a

Turniej Mini Tenisa Ziemnego – 14.11.2010 r.

I miejsce – Kaja Urbanowicz – kl. 1a

Mini Piłka Ręczna - zawody gminne – 16.11.2010 r.

III miejsce – dziewczęta
III miejsce – chłopcy

Etap szkolny "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 16.11.2010 r.

awans do etapu rejonowego – Marcin Woźny VI a, Wojciech Zieliński VI b, Adam Masalski VI a, Hubert Gabryszewski VI a

Szkolny konkurs  "Dary i barwy jesieni"  – 17.11.2010 r.

I miejsce – Marta Mazurkiewicz I a
II miejsce
– Kacper Żurawiński III b
III miejsce – Kinga Mazurkiewicz II a

Wyróżnienia otrzymały: Martyna Konefał I a i Kaja Urbanowicz I b.

Etap szkolny Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody - "Z przyrodą na ty", organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty z – 17.11.2010 r.

awans do etapu rejonowego – Marcin Woźny VI a, Adam Masalski VI a, Weronika Bratkowska V c

Etap szkolny "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 19.11.2010 r.

awans do etapu rejonowego – Marcin Woźny VI a, Wojciech Zieliński VI b, Adam Masalski VI a, Jakub Adamczewski V c, Weronika Bratkowska V c, Aleksandra Kaczmarek V c, Kaja Winklewska VIa

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego w latach 1531 - 1683 od Obertyna do Wiednia" – 19.11.2010 r.

awans do etapu rejonowego – Marcin Woźny VI a, Hubert Gabryszewski VI a, Szymon Dornowski V c

Szkolny konkurs poetycki "Ojczyzna wokół mnie"  – 23.11.2010 r.

I miejsce – Karolina Gemziak V c
II miejsce
– Szymon Dornowski i Paweł Hejza V c
III miejsce – Dominika Marcinkiewicz IV b i Agata Piniarska V b

Szkolny konkurs historyczny "Droga do niepodległości"  – 23.11.2010 r.

I miejsce – Marcin Woźny VI a
II miejsce
– Hubert Gabryszewski VI a
III miejsce – Adam Masalski VI a

Gminny konkurs dla klas pierwszych  "Zdrowie zależy od nas"  – 26.11.2010 r.

II miejsce – reprezentacja klasy I b (Katarzyna Kamińska, Kaja Urbanowicz)
III miejsce – reprezentacja klasy I a (Bartosz Jaruzal, Dominik Ksobiech)

Powiatowy Międzyszkolny Turniej "Omnibus Szkolny 2010"  – 7.12.2010 r.

I miejsce i tytuł "Omnibusa Szkolnego 2010" Wojciech Zieliński VI b
II miejsce – Marcin Woźny VI a

Gminny konkurs plastyczny na "Najpiękniejszą Szopkę Betlejemską" – 12.12.2010 r.

II miejsce – Aleksandra Meller V b

Gminny konkurs plastyczny na "Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową" – 12.12.2010 r.

II miejsce – Kamila Mazurkiewicz
III miejsce – Eryk Kołodziejczak II a

Gminny konkurs plastyczny na "Najpiękniejszą Kartkę świąteczną" – 12.12.2010 r.

II miejsce – Paula Budzińska IV a
III miejsce – Nikola Baliniak V a

Szkolny konkurs "Mistrz tangramu"  – 13.12.2010 r.

I miejsce – Aleksandra Kaczmarek V c
II miejsce
– Jakub Adamczewski V c
III miejsce – Karolina Gemziak V c

Etap rejonowy "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 16.12.2010 r.

awans do etapu wojewódzkiego – Wojciech Zieliński VI b

Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców klas IV, V, VI - 17.12.2010 r.

II miejsce – klasa VI
III miejsce
– klasa V
IV miejsce – klasa V i klasa VI
V miejsce – klasa V

Etap rejonowy "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 17.12.2010 r.

awans do etapu wojewódzkiego – Marcin Woźny VI a, Adam Masalski VI a

Szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas czwartych  – 20.12.2010 r.

I miejsce – Jakub Jankowski IV b
II miejsce
– Paula Budzińska IV a
III miejsce – Krzysztof Sobala IV b

Gwiazdkowy Turniej Mini Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora SP 4  – 21.12.2010 r.

IV miejsce – chłopcy

Szkolny Konkurs wiedzy o świętych  – 21.12.2010 r.

Laureaci – Jakub Jankowski IV b, Aleksandra Kaczmarek V c, Karolina Gemziak V c, Paweł Ptak VI c

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w mini piłce siatkowej   – 11.01.2011 r.

I miejsce – drużyna chłopców w składzie:

Sebastian Pietrasik, Bartłomiej Paprzycki, Hubert Gabryszewski, Szymon Salewski, Jakub Deba, Adam Wysocki, Paweł Fuja, Artur Szymański, Krzysztof Miłosierny, Marcin Woźny.

Etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego w latach 1531 - 1683 od Obertyna do Wiednia" – 14.01.2011 r.

awans do etapu wojewódzkiego – Marcin Woźny VI a

Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w mini piłce siatkowej   – 18.01.2011 r.

II miejsce – drużyna dziewcząt

XII Edycja Konkursu Plastycznego "Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 w naszej pamięci"   – 18.01.2011 r.

wyróżnienie – Emilia Bińkowska VI a

Etap wojewódzki "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 19.02.2011 r.

finaliści etapu wojewódzkiego – Marcin Woźny VI a, Adam Masalski VI a

Mini piłka siatkowa - rozgrywki powiatowe  – 20.01.2011 r.

II miejsce – drużyna chłopców

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek  – 21.01.2011 r.

I miejsce – Oliwia Wiśniewski  V b
II miejsce – Weronika Fuerst, Oliwia Wiśniewski, Agata Piniarska V b
III miejsce – Sandra Turoszowska V c oraz  Aleksandra Kaczmarek i Karolina Gemziak V c

wyróżnienia – Dominika Marciniak IV b oraz Zofia Masalska V c

Szkolny Konkurs Recytatorski  – 21.01.2011 r.

I miejsce – Julia Czyż  II a
II miejsce – Oliwia Snopek  III a
III miejsce – Maja Snopek  I a
wyróżnienie – Anastazja Ziółkowska  II a
wyróżnienie –- Dominika Mazur  II a

Etap wojewódzki "Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki" organizowanego przez Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty  – 26.02.2011 r.

finalista etapu wojewódzkiego – Wojciech Zieliński VI b

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II  – 1.03.2011 r.

I miejsce – Antoni Kwasigroch  II a
II miejsce – Natalia Danielak  II a
III miejsce – Michał Kamyszek  II b
III miejsce – Ewa Bednarek  II a

Szkolny Konkurs "Mistrz origami"  – 2.03.2011 r.

Klasy I - III:
I miejsce – Julia Jagodzińska  III a
II miejsce – Katarzyna Kamińska  I b
III miejsce – Marta Sobczak  II a
wyróżnienie – Julita Kaufka III a
Klasy IV - VI:
I miejsce – Karolina Gemziak  V c
I miejsce – Martyna Gil  IV a
II miejsce – Agnieszka Sieracka  V a
II miejsce – Weronka Berka  VI a
II miejsce – Wiktoria Milczewska  IV a

Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza polskiego w latach 1531 - 1683 od Obertyna do Wiednia" – 11.03.2011 r.

V miejsce i tytuł laureata etapu wojewódzkiego – Marcin Woźny VI a

Międzynarodowy  Konkurs "Kangur Matematyczny"  – 17.03.2011 r.

Wynik bardzo dobry - Wojtek Zieliński (6b) w kategorii beniamin

Wyróżnienia: Łukasz Jurek (4b) - w kategorii maluch, Agata Piniarska (5b), Karolina Gemziak (5c), Aleksandra Kaczmarek (5c), Tomasz Głowski (5a), Marcin Woźny (6a) i Adam Masalski (6a) - wszyscy w kategorii beniamin.

Międzynarodowy  Konkurs "Kangurek Matematyczny"  – 17.03.2011 r.

Wynik bardzo dobry - Antoś Kwasigroch (2a)

Szkolny  Konkurs "Mini Playback Show"  – 21.03.2011 r

I miejsce – Roksana Kołaczek  IV b
II miejsce – Dominika Marciniak  IV b   
III miejsce – Katarzyna Przykłocka, Michalina Barnach, Kaja Winklewska VI a

Gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  – 25.03.2011 r

IV miejsce – (drużyna w składzie: Paweł Hejza, Michał Głów,  Aleksandra Kaczmarek V c)

II Turniej Mini Tenisa z cyklu Grand Prix – 26.03.2011 r

I miejsce – Kaja Urbanowicz  II a
I miejsce – Antoni Kwasigroch  II a   

Gminny Konkurs wiedzy o sporcie  – 29.03.2011 r

I miejsce – (drużyna w składzie: Marcin Woźny, Paweł Fuja, Sebastian Pietrasik VI a)

Mistrzostwa Miasta i Gminy w mini piłce nożnej dziewcząt – rozgrywki gminne  – 12.04.2011 r.

II miejsce – (drużyna dziewcząt w składzie: )

IV Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 14.04.2011 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – 60 m; Joanna Nowak – 60 m, w dal; Jakub Majewski – 300m.
II miejsce – Patryk Chudziński – skok w dal; Marcin Woźny – skok w dal; Jakub Majewski – skok w dal; Szymon Dornowski – piłka palantowa.
III miejsce – Katarzyna Przykłocka – 60 m; Jakub Jankowski  – skok w dal; Paweł Hejza – 60 m.

Szkolny Konkurs "Matematyk Roku"  – 2.01 - 14.04. 2011 r.

I miejsce – Wojciech Zieliński  VI b
II miejsce – Marcin Woźny  VI a
III miejsce – Adam Masalski  VI a

IX Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych "Algaro i jego goście"– 15.04. 2011 r.

W kategorii tanecznej:

I miejsce Zespół "Wenus"
III miejsce – Zespół "Trójka"

W kategorii wokalnej:
III miejsceZespół "Rytm"

Szkolny Konkurs wiedzy o Świętach Wielkanocnych  – 16.04.2011 r.

I miejsce – Adam Masalski, Marcin Woźny
II miejsce – Joanna Nowak, Karolina Gill
wyróżnienie – Barbara Pilarska

Międzynarodowy Konkurs Biologiczno-Przyrodniczy - Test Biologia  - Plus. 7 Edycja  – 21.04.2011 r.

Laureaci I stopnia (96/100pkt) - Marcin Woźny VI b, Weronika Bratkowska V c,
Laureat II stopnia - Karolina Gemziak V c
Laureaci III stopnia - Adam Masalski VI a, Agnieszka Sieracka V a,
Laureaci IV stopnia - Aleksandra Kaczmarek V c, Paweł Hejza V c, Łukasz Jurek IV b, Bartosz Wojtalewicz,
Laureaci V stopnia - Julia Urbańska V a, Michał Przygoda IV b, Jakub Jankowski IV b

Gminny Turniej Przyrodniczy klas III  – 19.04. 2011 r.

IV miejsce – SP 3

Mistrzostwa Miasta i Gminy w mini piłce nożnej  chłopców – rozgrywki gminne  – 19.04.2011 r.

III miejsce – (drużyna chłopców w składzie: )

Powiatowy Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej "Żeby Polska była Polską"– 28.04. 2011 r.

W kategorii wokalnej:

I miejsce Agata Piniarska kl. 5b
II miejsce – Oliwia Wiśniewska kl. 5b
III miejsceKamila Gruda kl. 5b

Szkolny  Konkurs Plastyczno - Techniczny "Skrzat - Cudaczek"– 28.04. 2011 r.

I miejsceKacper Żurawiński
II miejsce –ł Maksymilian Kosacki
III miejsceMaja Snopek
Wyróżnienia:
Agata Bąk, Bartosz Jeruzal, Klaudia Siuda, Dominik Ksobiech i Jakub Smażyk.

V Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 28.04.2011 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – 60 m, w dal; Joanna Nowak – 60 m, w dal; Anita Boniecka – 600m;
II miejsce – Anita Boniecka – piłka palantowa; Karolina Gill – 60 m; Paweł Hejza – 60 m; Jakub Majewski – skok w dal;
III miejsce – Weronika Berka – 60 m; Jakub Majewski – 60 m.

Konkurs Literacki "Nie bójmy się pragnąć świętości" – 28.04.2011r.

I miejsce – Aleksandra Kaczmarek (5c)

Międzyszkolny  Przegląd Piosenki Religijnej pt "Śpiewem dotknij nieba"– 29.04. 2011 r.

Nie przyznawano miejsc - liczył się udział: Kamila Gruda, Michalina Ciechanowska, Oliwia Wiśniewska i Julia Stróżewska (wszystkie 5b)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny- Test Matematyka - Plus. 15 Edycja  – 29.04.2011 r.

Laureaci I stopnia z wyróżnieniem (100/100pkt) - Karolina Gemziak Vc i Jakub Adamczewski Vc,

Laureaci II stopnia -Julia Urbańska V a i Weronika Bratkowska V c,

Laureat III stopnia - Krzysztof Sobala IVb, Szymon Dornowski V c, Adam Masalski VI a, Paweł Ptak VI c, Wojciech Zieliński VI b, Laureaci IV stopnia - Tomasz Głowski Va, Agnieszka Sieracka Va, Weronika Fuerst Vb i Aleksandra Kaczmarek Vc

Laureaci V stopnia - Paula Budzińska IV a, Łukasz Jurek IV b, Marcin Woźny klasa VI a,

VIII Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora i Rady Rodziców – zawody gminne – 4.05.2011 r.

I miejsce – reprezentacja dziewcząt
II miejsce – reprezentacja chłopców

VI Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 5.05.2011 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – 60 m, w dal; Martyna Nowak – 60 m; Anita Boniecka – 600m, piłka palantowa;
II miejsce – Szymon Pozorski – piłka palantowa;
III miejsce – Katarzyna Kowalska – 60 m, w dal; Marcin Woźny – 60 m; Paweł Hejza – 60 m; Patryk Chudziński – skok w dal

Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III  – 5.05.2011 r.

I miejsce – Bartosz Brząkowski;
II miejsce – Wiktoria Bruska
III miejsce – Oliwia Snopek                                                                                    Wyróżnienie - Agata Bąk

Gminny Konkurs na najpiękniejszy album pt"Jan Paweł II droga do świętości" - 05.2011r.

III miejsce – Michał Głów (5c)

Szkolny Konkurs Historyczny Wiedzy o Konstytucji 3 Maja – 10.05.2011 r.

I miejsce – Adam Masalski (6a)
II miejsce – Hubert Gabryszewski (6a)
III miejsce – Kamil Kubiczek (6c)

Gminny Konkurs Wiedzy o Kardynale Stefanie Wyszyńskim Prymasie Tysiąclecia – 10.05.2011 r.

I miejsce – SP 3 w składzie: Weronika Bratkowska (5c), Marcin Woźny i Adam Masalski (obaj z 6a)

Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II – 10.05.2011 r.

I miejsce – Marcin Woźny (6a)
II miejsce – Aleksandra Kaczmarek (5c)
III miejsce – Weronika Bratkowska (5c)

Czwórbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 10.05.2011 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt
II miejsce – reprezentacja chłopców

Szkolny konkurs czytelniczy dla klas IV "Przygody drewnianego pajaca" – 10.05.2011 r.

I miejsce – Łukasz Jurek
II miejsce – Bartosz Wojtalewicz
III miejsce – Roksana Kołaczek

VII Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 12.05.2011 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – w dal; Jakub Majewski – 300 m;
II miejsce – Jakub Majewski – piłka palantowa; Patryk Chudziński - 300m; Weronika Świderska - 60 m 
III miejsce – Weronika Berka – 60 m; Marcin Woźny – 60 m, w dal; Paweł Hejza – 60 m, w dal

Trójbój lekkoatletyczny – zawody gminne – 17.05.2011 r.

II miejsce – reprezentacja dziewcząt
II miejsce – reprezentacja chłopców

VIII Czwartek lekkoatletyczny – zawody gminne – 19.05.2011 r.

II miejsce –  Patryk Chudziński - 300m i w skoku w dal III miejsce – Eryk Kołodziejczak – 60 m; Jakub Majewski – piłka palantowa i 60 m; Marta Chudzińska - piłka palantowa

Turniej ZGODA CUP 2011 (Mistrzostwa Nakła w tenisie dla dzieci i młodzieży) – zawody gminne – 26.05.2011 r.

I miejsce – Kaja Urbanowicz kl. 2a (do 8 lat)
II miejsce
III miejsce – Karolina Gemziak kl. 5c (do lat 14)

Miejski Finał  Czwartków Lekkoatletycznych – zawody gminne – 27.05.2011 r.

I miejsce – Patryk Chudziński – w dal; Jakub Majewski – 300 m; Anita Boniecka - 600 m; Joanna Nowak - 60 m II miejsce –  Patryk Chudziński - 300m; Joanna Nowak - skok w dal III miejsce – Marcin Woźny, Jakub Majewski  – skok w dal; Anita Boniecka – piłka palantowa;

XXII Bieg Uliczny im. K. Biniakowskiego w Nakle – 5.06.2011 r.

I miejsce – Karolina Nitka – kl. "0"; Eryk Kołodziejczak – kl. 2a
II miejsce
– Aleksandra Sęk – kl. "0"; Antoni Kwasigroch – kl. 2a; Patryk Chudziński – kl. 5b
III miejsce – Katarzyna Kowalska – kl. 4a; Anita Boniecka – kl. 5b;

Szkolny konkurs mitologiczny – 06.2011 r.

I miejsce – Paweł Hejza – kl. 5c
II miejsce

III miejsce

Minipiłka Siatkowa dziewcząt klas V – 7.06.2011 r.

I miejsce – kl. 5c
II miejsce – kl. 5a 
III miejsce – kl. 5b

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej chłopców – 8.06.2011 r.

I miejsce – kl. 6c
II miejsce – kl. 6a 
III miejsce – kl. 6b

Ogólnopolski  Finał  Czwartków Lekkoatletycznych – zawody ogólnopolskie – Warszawa – 12.06.2011 r.

VI miejsce – Patryk Chudziński – skok w dal

Najlepsi w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2010/2011 (świadectwo z paskiem) – 22.06.2011 r.

Klasa 4a:
1.    Budzińska Paula  średnia  ocen 5,1
2.    Jarczyński Filip – 5,1
3.    Masloch Mateusz – 5,1
4.    Gil Martyna – 4,8

Klasa 4b:
1.    Marciniak Dominika – 4,9
2.    Drążek Karolina – 4,8
3.    Jankowski Jakub – 4,8
4.    Murek Weronika – 4,8

Klasa 5a:
1.    Sieracka Agnieszka – 5,6
2.    Urbańska Julia – 5,5
3.    Bruska Kamila – 4,9
4.    Juszczyk Karolina – 4,9
5.    Kubiczek Klaudia – 4,9

Klasa 5b:
1.    Wiśniewska Oliwia – 5, 1
2.    Piniarska Agata – 5,0
3.    Gruda Kamila – 4,9
4.    Fuerst Weronika – 4,8

Klasa 5c:
1.    Gemziak Karolina – 5,7
2.    Bratkowska Weronika – 5,5
3.    Kaczmarek Aleksandra – 5,4
4.    Adamczewski Jakub – 5,2
5.    Masalska Zofia – 5,0
6.    Skiba Nina – 4,9
7.    Jeżewska Marta – 4,8
8.    Sercow Dominika – 4,8

Klasa 6a:
1.    Woźny Marcin – 5,7
2.    Masalski Adam – 5,6
3.    Barnach Michalina – 5,1
4.    Przykłocka Katarzyna – 5,1

Klasa 6b:
1.    Zieliński Wojciech – 5,18
2.    Należyty Jakub – 4,8

Klasa 6c:
1.    Ptak Paweł – 4,8